Īsumā

Par Mums

Sertificēti profesionāļi

SIA „D Drošība” ir sertificēta, kompetenta institūcija Darba aizsardzības jautājumos

SIA "D Drošība" ir darba aizsardzības kompetenta institūcija Latvijā, kas lepojas ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi šajā nozarē. Mūsu uzņēmums specializējas darba aizsardzības ārpakalpojumu sniegšanā, darbinieku apmācībā un ugunsdrošības jomā. Sākot savu darbību 2012. gadā, mēs esam kļuvuši par uzticamu partneri vairāk nekā 500 klientiem visā Latvijā.

Mūsu klientu loks ir ļoti daudzveidīgs – sākot no mazajiem uzņēmumiem ar pāris darbiniekiem līdz pat starptautiskiem nozares gigantiem, kuru darbinieku skaits var sasniegt pat 250 cilvēkus. Mēs vērtējam katru klientu, neatkarīgi no viņa izmēra, un nodrošinām viņiem augstas kvalitātes darba aizsardzības pakalpojumus. Daļa no mūsu klientiem ir iekļauti arī mūsu efektīvajā darba aizsardzības sistēmā, kas garantē viņu darba vides drošību.

piesakies konsultācijai

Bezmaksas konsultācija

Piesakies SIA “DDrošība” kompetento profesionāļu  bezmaksas konsultācijai jau tagad!

Kāpēc izvēlēties mūs?

SIA “D Drošība” ir uzņēmums, kurš augstu vērtē savus klientus, strādā efektīvi un piedāvā kvalitatīvus darba aizsardzības pakalpojumus. Mēs lepojamies ar savu pieredzi un zināšanām šajā jomā un vienmēr esam gatavi palīdzēt uzņēmumiem visā Latvijā, nodrošinot viņu darba vides drošību un iegūstot viņu uzticību ar mūsu profesionālo pieeju.

Veiksmīgi sadarbojamies ar dažādām uzņēmējdarbības nozarēm, savus pakalpojumus nodrošinam tirdzniecības uzņēmumos, izglītības iestādēs, birojos, būvniecības nozarē, ražošanas uzņēmumos, transporta un loģistikas nozarē, kā arī daudzās citās jomās. Mēs pielāgojamies klientu vajadzībām un spējam sniegt individuālus risinājumus katram uzņēmumam.

Iepazīsimies

Dainis Gūtfricis

Direktors

Jānis Krūmiņš

Valdes loceklis / Projektu vadītājs

Ieva Dusa-Gūtfrice

Biroja administrators

Jānis Bukovskis

Darba aizsardzības vecākais speciālists

Krista Bieža

Darba aizsardzības speciālists

Krista Jākobsone

Darba aizsardzības vecākais speciālists

Mūsu klienti

Pieteikties konsultācijai

Kontaktu forma

Atbildes garantija – 100%